Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Захист у кримінальному провадженні

Кримінальне провадження – це особлива категорія справ, які потребують окремої уваги.

З 20.11.2012 року набув чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс України. Кримінальний процес в Україні повністю реформований та виписаний у якісно новій формі порівняно з Кримінально-процесуальним кодексом 1960 року. Новий КПК став «революційним» у багатьох процесуальних нюансах. У ньому знайшли відображення положення, які раніше невідомі кримінально-процесуальному законодавству України. У новому КПК вдалося значною мірою усунути прогалини та недоліки регулювання, які мали місце в КПК 1960 року.

У новому Кримінальному процесуальному кодексі України порівняно з кодексом 1960 року зависла роль та можливості захисту підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого.

Тепер захисником, який здійснює захист підозрюваної, обвинуваченої, засудженої, виправданої особи може бути лише адвокат, а не просто фахівець у галузі права. Таким захисником не може бути адвокат, відомості про який не внесені до Єдиного реєстру адвокатів України або щодо якого в Єдиному реєстрі адвокатів України містяться відомості про зупинення чи припинення права на зайняття адвокатською діяльністю. Як захисники вже не можуть допускатися до участі у справі близькі родичі обвинуваченого, засудженого, виправданого, його опікуни чи піклувальники.

Така зміна досить позитивно має вплинути на ведення кримінального провадження, оскільки кваліфіковану юридичну допомогу у кримінальному процесі може надати лише кваліфікований спеціаліст, а таким спеціалістом є адвокат.

Навіщо потрібен адвокат?   

По-перше, щоб дати належну правову оцінку ситуації;

По-друге, надати необхідну правову юридичну допомогу, яка може полягати хоча б в елементарній консультації щодо роз’яснення процесуальних прав особи і як вона може ними користуватися;

По-третє, допомогти особі обрати тактику поведінки на досудовому розслідуванні, особливо під час проведення слідчих дій, а також під час судового провадження.

Дуже часто слідчі застосовують психологічний тиск в наявності шляхом шантажу або через обіцянку якихось примарних привілеїв у справі. Люди дуже часто довіряють таким пропозиціям з різних причин і заганяють себе в пастку. Часто слідчі обирають таку тактику допиту, коли особа каже те, що потрібно слідчому, інші важливі й важливі моменти залишаються поза протоколом.

Наші адвокати допоможуть уникнути цих та інших пасток, які можуть очікувати на особу, яка підозрюється у скоєнні злочину. Мало кваліфікованих фахівців, які справді можуть надати правову допомогу. 

Важливо! Якщо стосовно Вас або ваших близьких відкрито кримінальне провадження, не витрачайте час. Відразу звертайтесь до адвоката. Однозначно, тоді легше доводитиме Вашу невинність, і що важливо – дешевше для Вас. Доводити свою невинність набагато легше на початкових стадіях кримінального провадження. Саме тому необхідно співпрацювати з адвокатом, який ефективно допоможе вийти на прогнозований результат.

Не вірте знайомим та малознайомим особам, які пропонують за якусь винагороду «вирішити» Вашу проблему. Як правило, це закінчується, у кращому випадку, відсутністю позитивного результату та грошей. У гіршому випадку це може закінчитися погіршенням процесуального становища особи, щодо якої відкрито кримінальне провадження.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »