Реєстрація іноземних інвестицій
Відповідно до Закону України «Про режим іноземного інвестування» іноземними інвестиціями можуть бути цінності, які вносяться іноземними інвесторами в об’єкти інвестиційної діяльності, з метою отримання прибутку або отримання соціального ефекту.
Стаття 2 Закону України «Про режим іноземного інвестування» визначає перелік того, що може вноситися до статутного капіталу, як іноземна інвестиція, а саме: іноземна валюта, валюта України, будь-яке рухоме та нерухоме майно, пов’язані з ним права, акції, облігації, грошові вимоги, права інтелектуальної власності та інше.
Державна реєстрація іноземних інвестицій діє протягом усього періоду функціонування інвестицій.
Процедура реєстрації іноземних інвестицій може мінімізувати податкові зобов’язання.
Незареєстровані іноземні інвестиції не дають права на отримання пільг та гарантій, передбачених законодавством України.
Знаючи, що процедура реєстрації іноземних інвестицій може мінімізувати податкові зобов’язання, слід пам’ятати, що її потрібно проходити своєчасно та грамотно. Неправильно оформлені документи можуть призвести до відмови в реєстрації інвестиції, навіть через неправильно оформлену довіреність представника можуть виникнути небажані результати. Тому важливо добре і правильно заповнити всі реєстраційні документи та продумати всі етапи реєстрації інвестиції.