Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Юридична допомога у справах про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП)

Справи про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) поділяються на три категорії:

  • адміністративні;
  • цивільні;
  • кримінальні.

Часто ці справи тісно взаємопов’язані між собою, оскільки під час ДТП часто виникають ушкодження майна чи тілесні ушкодження.

Дуже важливий момент – це первинне оформлення документів про ДТП. Часто учасники ДТП залишаються винуватцями лише з тієї причини, що не можуть грамотно відстояти свою правову позицію на момент первинного оформлення ДТП.

Іноді працівники ДАІ за певну «винагороду» можуть «підказати» одному з учасників ДТП, що саме треба говорити під час надання пояснень. При цьому відповідним чином складається схема ДТП. Після цього довести свою правову позицію дуже важко та дорого. Для цього необхідно провести ряд експертиз, які недешево коштують.

Простіше одразу після ДТП до приїзду працівників міліції зателефонувати адвокату та пояснивши ситуацію, отримати кваліфіковану консультацію, на чому саме потрібно акцентувати увагу під час оформлення ДТП працівниками ДАІ.

Однак, якщо так сталося, що ви позбавлені можливості проконсультуватися з адвокатом, то і ще не все втрачено. Є інші правові методи допомогти Вам. У кожній ситуації це вирішується індивідуально.

Якщо так сталося, що саме Ви визнані винуватцем у ДТП та направлені матеріали до суду, але Ви впевнені, що не порушували правила дорожнього руху, то є можливість адвокату Вам допомогти. Під час судового розгляду справи про адміністративне правопорушення в особи, яка вчинила правопорушення, є ряд прав, які допомагають встановити істину у справі, але більшість людей ними не користується. Наші адвокати допоможуть використати ці права таким чином, щоб це було найкраще для клієнта.

Наша статистика показує, що у 90% випадків ДТП особа доводить свою невинність, коли може відстояти свою правову позицію під час оформлення ДТП.

Багаторічний досвід роботи наших адвокатів у справах про ДТП дає можливість впевнено сказати, що у нас є можливість Вам допомогти в більшості випадків.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »