Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Зміна юридичної адреси

Якщо у Вас виникло питання зміни юридичної адреси, наше адвокатське об’єднання допоможемо Вам швидко та за доступну ціну здійснити зазначені дії. Ми професійно та в найкоротший термін підшукаємо юридичну адресу та підготуємо установчі документи.

Для державної реєстрації підприємство має мати юридичну адресу. Нині у багатьох підприємствах виникають проблеми з юридичною адресою, у зв’язку з тим, що під час реєстрації підприємства вони мають власного приміщення, тому підписують договір оренди чи співробітництва з іншими фірмами використання юридичної адреси . Згодом, а іноді й у момент, коли доходить питання до отримання довідки форми 4-ОПП або свідоцтва платника ПДВ, посадових осіб таких підприємств викликають до органів податкової служби з питаннями про місцезнаходження підприємства. У керівників та засновників підприємств виникає питання, чому їх викликають до міліції. Справа в тому, що багато юридичних адрес надаються адресами так званої «масової реєстрації», які відстежуються податковими органами. Підписуючи договір на оренду чи суборенду такого приміщення, Ви одразу потрапляєте до групи ризику.

Також однією з проблем куплених юридичних адрес є те, що державний реєстратор на запит податкового органу може направити на Вашу юридичну адресу листа з вимогою підтвердити відомості про місцезнаходження юридичної особи. Якщо обслуговування юридичної адреси, яка була Вами придбана, взагалі не здійснюється або здійснюється дуже неякісно, ​​і підприємство не подало державному реєстратору реєстраційну форму №6 про підтвердження відомостей про юридичну особу, то щодо такого підприємства вноситься відповідний запис до державного реєстру. Цей запис унеможливлює надалі вчинити будь-які реєстраційні дії (зареєструвати зміни до статуту, зміну керівних органів, отримати витяги з реєстру тощо).

Ситуації, які можуть спонукати податковий орган та орган державної реєстрації до направлення такого запиту такі:

  • неподання щорічного підтвердження державному реєстратору;
  • неподані звіти, декларації до податкових органів;
  • наявність податкового боргу (у разі податкові органи проводить низку заходів, зокрема і запит на юридичну адресу);
  • під час проведення перевірки податковими органами за юридичною адресою (у разі фактичної відсутності компанії за цією адресою).

У зв’язку з такою ситуацією, у Вас може виникнути низка проблем із державними реєстраторами та податковими органами.

Отже, якщо Ви потрапили в таку ситуацію, або за власним бажанням вирішили змінити юридичну адресу, Вам потрібно впевнитись у надійності юридичної адреси, яку Вам пропонують. Багато юридичних фірм, які займаються реєстраціями змін, не попереджаючи про обставини, викладені раніше, продовжують надавати адреси «масової реєстрації» в оренду або суборенду. А при виникненні якихось ускладнень пропонують ще раз змінити юридичну адресу або взагалі відмовляються надати якісь пояснення.

Якщо у Вас зараз стоїть питання зміни юридичної адреси, пропонуємо звернутися до нашого адвокатського об’єднання. Ми допоможемо Вам підшукати надійну юридичну адресу та укласти договір оренди чи суборенди у будь-якому районі м. Києва, також підготуємо весь пакет документів, який потрібен для реєстрації та у найкоротший термін виконаємо всі необхідні процедури.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »