Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Юридична адреса

Для державної реєстрації підприємство має мати юридичну адресу. В даний час у багатьох підприємствах виникають проблеми з юридичною адресою у зв’язку з тим, що під час реєстрації ТОВ або НП вони не мають власного приміщення, тому підписують договір оренди чи співробітництва з іншими фірмами на використання юридичної адреси. Згодом, а іноді й у момент, коли доходить питання до отримання довідки 4-ОПП чи свідоцтва платника ПДВ, посадових осіб таких підприємств, викликають до органів податкової служби з питаннями щодо місцезнаходження підприємства. Відразу виникає запитання, чому їх викликають до міліції? А відповідь така: багато юридичних адрес є так званими «адресами масової реєстрації», які відстежуються податковими органами. Підписуючи договір оренди чи суборенди такого приміщення, Ви одразу потрапляєте до групи ризику.

Також однією з проблем куплених юридичних адрес є те, що державний реєстратор на запит податкового органу може направити на Вашу юридичну адресу лист з вимогою підтвердити відомості про юридичну особу. Якщо обслуговування юридичної адреси, яку Ви придбали, взагалі не здійснюється, або здійснюється дуже неякісно, ​​і підприємство не подало державному реєстратору реєстраційну форму №6 про підтвердження відомостей про юридичну особу, щодо такого підприємства вноситься відповідний запис до державного реєстру. Цей запис унеможливлює надалі вчинити будь-які реєстраційні дії (зареєструвати зміни до статуту, зміна керівних органів, отримати витяги з реєстру тощо).

Ситуації, які можуть спонукати податковий орган та орган державної реєстрації до такого запиту:

  • неподання щорічного підтвердження державному реєстратору;
  • неподані звіти, декларації до податкових органів;
  • наявність податкового боргу (у разі податкові органи проводять низку заходів, зокрема і запит на юридичну адресу);
  • нід час проведення перевірки податковими органами за юридичною адресою у разі фактичної відсутності компанії за цією адресою.

У зв’язку з такою ситуацією, у Вас може виникнути низка проблем із державними реєстраторами та податковими органами. Якщо у Вас при реєстрації підприємства немає свого приміщення та виникли проблеми у пошуку такого приміщення, ми підшукаємо для Вас надійну юридичну адресу та допоможемо укласти договір оренди чи суборенди у будь-якому районі м. Києва.

Співпрацюючи з нами, Ви уникаєте цих проблем, оскільки всі адреси, що надаються нашим адвокатським об’єднанням, неодноразово перевірені і не є адресами масової реєстрації.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »