Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Ліквідація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

У Вас виникло питання про закриття підприємства або ліквідацію (припинення) діяльності фізичної особи-підприємця? Ви не знаєте, як краще та швидше здійснити цю процедуру? Наше адвокатське об’єднання надасть Вам кваліфіковану консультацію з ліквідації діяльності та запропонує Вам якісну та швидку допомогу у вирішенні цього питання.

Зараз на ринку надання юридичних послуг , зокрема у сфері ліквідації підприємств або припинення діяльності фізичної особи-підприємця, є багато різних компаній. У пошуках клієнтів деякі компанії вдаються до різних хитрощів. При визначенні ціни вони, наприклад, показують лише вартість своєї роботи та не включають державний збір та інші обов’язкові платежі. І далі, щоб вони продовжили свою роботу, Вам потрібно зробити багато інших виплат. Зрештою, ціна їхніх послуг зовсім не така низька, як здавалося на перший погляд. Наше адвокатське об’єднання пропонує Вам здійснити державну реєстрацію ліквідації юридичної особиабо підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за доступну ціну, яка буде визначена та закріплена на початку нашої співпраці. Ми гарантуємо Вам, що не буде жодних прихованих платежів та доплат. Усі моменти будуть обговорені та узгоджені з Вами заздалегідь.

Строки процедури ліквідації підприємства:

Відповідно до чинного законодавства реєстрація припинення юридичної особи та фізичної особи-підприємця відбувається після 2 місяців з дня розміщення в пресі повідомлення про ліквідацію підприємства або припинення діяльності. У цей час ліквідатором проводяться перевірки у всіх інших органах. Зазвичай у термін два місяці можна пройти перевірку в усіх органах, але здебільшого податкові органи під час проведення перевірки затримують цю процедуру. Тому реальний термін ліквідації підприємства становить від 4 до 12 місяців.

Багато юридичних компаній пропонують здійснити ці дії в більш короткий термін і, можливо, не повністю законним способом, але коли справа доходить до виконання завдання в обумовлений термін, то виникають труднощі та затягування у зв’язку з тим, що виконавець не зміг домовитися або пройти перевірку вчасно.

Наше адвокатське об’єднання пропонує Вам професійну та повністю законну процедуру припинення діяльності підприємства (ліквідації) або підприємницької діяльності. За прийнятну ціну та в оптимальний термін, ми допоможемо Вам вирішити всі питання щодо ліквідації підприємства чи підприємницької діяльності.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »