Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Наш досвід роботи

Наш досвід роботи у сфері юриспруденції становить понад 20 років.

Реалії сучасного життя такі, що адвокат у цивільних справах, так само як і адвокат у кримінальних справах, може знадобитися практично будь-якому жителю України. І, звичайно ж, найкращий адвокат.

ДТП, відкриття або ліквідація підприємства, отримання спадщини, оформлення заповіту та багато інших послуг надасть наша компанія.

Якщо вам потрібен грамотний адвокат у цивільних справах або адвокат у кримінальних справах, то в адвокатському об’єднанні «Дефендо Капітал» ви легко знайдете таких фахівців.

Професійну консультацію вам надасть будь-який наш адвокат – ДТП, ліквідація підприємства, ліцензування, реєстрація іноземців – у будь-якому з цих питань наші фахівці добре знаються на тому, що мають великий досвід практичної роботи. Якщо вам потрібний адвокат – ДТП, відкриття/ліквідація підприємства, реєстрація іноземців, складання позову для якого буденність, «Дефендо Капітал» – ваш вибір!

Наші фахівці найширшого профілю – адвокат у цивільних справах та адвокат у кримінальних справах стоятимуть на варті ваших інтересів.

Translate »