Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Наша перемога у Страсбурзі

Гуріч Олег Вікторович, керівник адвокатського об’єднання «Дефендо Капітал» здобув перемогу у Страсбурзі!

Нещодавно у Страсбурзі (Франція) пройшов міжнародний конкурс для адвокатів та правозахисників, який був моделюванням процесу в ЄСПЛ на основі вигаданої справи про порушення прав і свобод, закріплених у положеннях Європейської конвенції з прав людини або протоколів до неї, в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення можливостей адвокатів та правозахисників щодо застосування Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод та Європейської соціальної хартії (переглянутої)», серед країн-учасниць, окрім України були представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та Російської Федерації.

Гуріч Олег Вікторович

Протягом 15–19 червня у цьому міжнародному конкурсі активну участь брав адвокат із Києва , Гурич Олег Вікторович, керівник адвокатського об’єднання «Дефендо Капітал».

Понад 150 правозахисників та адвокатів брали участь у цьому конкурсі. Право на поїздку до Страсбурга Олег Вікторович отримав як переможець національного етапу змагань.

18 відібраних учасників за рішенням організаторів було розбито на шість міжнародних команд для змагання однієї з іншої у двох попередніх раундах – від імені заявника та від імені держави . На виступ однієї команди надавалося 20 хвилин, протягом яких суд із трьох юристів ЄСПЛ міг ставити питання про факти справи, скарг і аргументів, і 5 хвилин на репліку.

За підсумками оцінок журі у півфіналі 18 червня, у фінал конкурсу вийшли дві команди, капітаном однієї з них став Олег Гурич.

Для перемоги учасники змагань продемонстрували глибоке знання та розуміння Європейської конвенції про захист прав людини, продемонстрували свою кваліфікацію у напрямках: «Право на освіту» та «Захист прав інвалідів».

Виступ команд у фіналі оцінювався за трьома головними критеріями: юридичні навички, аргументація та стиль. До уваги також бралося вміння працювати в команді та адаптувати свій виступ у поточній ситуації залежно від суддівських питань та аргументації суперника.

У результаті за кількістю балів переможцем міжнародного конкурсу в рамках спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Посилення можливостей адвокатів та правозахисників щодо застосування Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод та Європейської соціальної хартії (переглянутої)» стала команда, капітаном якої був Гурич Олег Вікторович.

Фіналісти отримали сертифікати переможців конкурсу та офіційні збірники рішень ЄСПЛ.

Коментар переможця Гуріча Олега Вікторовича:

– Я дуже задоволений тим, що мені довелося усьому світу продемонструвати свою кваліфікацію, а також те, що її так оцінили судді. Адже перемогти у такому конкурсі – це велика честь та добрий досвід. Підкреслю, я набув безцінного досвіду подання справи в Європейському суді з прав людини, я охоче поділюся отриманим досвідом з тим, хто звернеться за допомогою до мене чи адвокатського об’єднання «Дефендо Капітал»!

Тому, звертайтесь!
Адвокатське об’єднання «Дефендо Капітал» допоможе всім і не лише з питань прав людини, а з будь-яких юридичних питань!!!

 

Translate »