Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Реєстрація благодійної організації (товариства, установи, фонду)

Громадською організацією є об’єднання громадян для захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.

Благодійною організацією
є недержавна організація, головною метою якої є здійснення благодійної діяльності на користь суспільства чи окремих категорій осіб.

Громадські організації та благодійні фонди утворюються та діють із всеукраїнським, місцевим та міжнародним статусом.

Адвокатське об’єднання «Дефендо Капітал» надає послуги з реєстрації як благодійних фондів, так і громадських організацій. Ми пропонуємо Вам наші послуги з реєстрації організації . Наша тісна співпраця з державними органами, солідний досвід роботи на ринку юридичних послуг, професійний підхід наших фахівців до вирішення будь-яких завдань дозволяють швидко та без проблем здійснити реєстрацію Вашої організації. Ми швидко та якісно виконаємо за Вас усю потрібну роботу з оформлення документів. Усі реєстраційні дії щодо проведення реєстрації Вашої організації проведемо у найкоротший термін.

Наше адвокатське об’єднання пропонує Вам здійснити державну реєстрацію за доступну ціну, яка буде визначена та закріплена на початку нашої співпраці. Ми гарантуємо Вам, що не буде жодних прихованих платежів та доплат. Усі моменти будуть обговорені та узгоджені з Вами до початку роботи.

Наші спеціалісти нададуть Вам повну та кваліфіковану консультацію з питань створення та діяльності самої організації.

Зв’яжіться з нами, будь ласка, для більш детальної консультації – наші контакти!
Translate »