Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Чехія почне видавати українцям візи на п’ять років

Чехія почне видавати українцям візи на п’ять років

on Чер 5, 2015 in Новини

Чеська республіка прийняла односторонні заходи про подальше спрощення візової процедури для громадян України.

Власник п’ятирічної візи від Чехії може протягом її терміну відвідати всі країни Шенгенської зони, в тому числі і Польщу.

За умови надання копій попередніх використаних віз (хоча б одна одноразова короткострокова віза, видана будь-якою шенгенської країною), заявник може подати заяву на багаторазову короткострокову шенгенську візу строком на один рік.

Використана багаторазова віза на один рік дає можливість подати заяву на візу строком на 2 роки і, таким чином, термін наступної візи вже може становити 5 років.

Отже, виходячи з практики Консульського відділу в Києві при прийнятті рішення про надання багаторазової візи, в більшості таких випадків (до 90%) громадянам надаються мультивізи мінімально строком на 1 рік, і нерідко з більш тривалим терміном до 5 років. У Консульському відділі в Києві практично не використовується практика надання короткострокових багаторазових віз із скороченим терміном.

Подібну політику проводить також сусідня Словаччина. Консульства в Києві та Ужгороді набагато частіше, ніж польські, видають п’ятирічні візи громадянам України з позитивною візовою історією.

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »