Регистрация предприятий, ООО, СПД, ЧП, фирм, адвокат – Киев, т. +38 067 232 42 70

Чехія почне видавати українцям візи на п’ять років

Чехія почне видавати українцям візи на п’ять років

Июн 5, 2015 в Новости

Чеська республіка прийняла односторонні заходи про подальше спрощення візової процедури для громадян України.

Власник п’ятирічної візи від Чехії може протягом її терміну відвідати всі країни Шенгенської зони, в тому числі і Польщу.

За умови надання копій попередніх використаних віз (хоча б одна одноразова короткострокова віза, видана будь-якою шенгенської країною), заявник може подати заяву на багаторазову короткострокову шенгенську візу строком на один рік.

Використана багаторазова віза на один рік дає можливість подати заяву на візу строком на 2 роки і, таким чином, термін наступної візи вже може становити 5 років.

Отже, виходячи з практики Консульського відділу в Києві при прийнятті рішення про надання багаторазової візи, в більшості таких випадків (до 90%) громадянам надаються мультивізи мінімально строком на 1 рік, і нерідко з більш тривалим терміном до 5 років. У Консульському відділі в Києві практично не використовується практика надання короткострокових багаторазових віз із скороченим терміном.

Подібну політику проводить також сусідня Словаччина. Консульства в Києві та Ужгороді набагато частіше, ніж польські, видають п’ятирічні візи громадянам України з позитивною візовою історією.

Share

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *