Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Генерала Пустовара позбавили права оскаржити запобіжний захід!

Генерала Пустовара позбавили права оскаржити запобіжний захід!

on Бер 31, 2016 in Новини

Олег Гуріч – захисник очільника обласної поліції Владислава Пустовара незадоволений рішенням суду щодо обрання йому запобіжного заходу.
Суддя фактично позбавила нас права оскаржити запобіжний захід.

На думку адвоката Пустовара Олега Гуріча, суддя Юлія Фаркош не звертала уваги на аргументи захисту, а під час ухвалення рішення “керувалась внутрішніми переконаннями”.

Про це Олег Гуріч заявив у коментарі кореспонденту видання “ІнфоМІСТ”.

Як відомо, Печерський районний суд міста Києва обрав для Владислава Пустовара запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави.

– Під час ухвалення такого запобіжного заходу суд не звертав уваги ні на що і керувався якимись своїми внутрішніми переконаннями. Ми навіть не знаємо, чим суд мотивував своє рішення, бо отримали скорочену ухвалу. Це те, що КПК України прямо забороняє робити слідчому судді. Скорочену ухвалу може постановляти лише суд під час розгляду кримінального провадження уже по суті. А зараз суд виніс скорочену (ухвалу, – ред.), що є прямим порушенням закону, – говорить Олег Вікторович.

– Суддя повідомила, що ми зможемо про це дізнатися лише четвертого квітня. Невідомо, чому так пізно. Вона сказала, що дуже завантажена в роботі. Ми позбавлені можливості оскаржити це рішення, тому що не знаємо, що саме нам необхідно оскаржити. У нас є п’ять днів для оскарження з моменту оголошення ухвали з сьогоднішнього дня. Тобто фактично часу не буде.

Олег Гуріч також підтвердив, що за звільнення з-під варти Владислава Пустовара вже внесено заставу.

– Я думаю, що сьогодні (30 березня, – ред.) ми його звільнимо. Це буде застава, але фактично, це домашній арешт. Тому що суд зобов’язав його носити електронні засоби контролю, але я не розумію, яким чином буде обмежуватись його пересування. Контролювати його пересування поки ніяк не передбачено законом. Чи це буде електронний браслет, чи якийсь інший засіб, поки що невідомо.

– Активність органів досудового розслідування чомусь припиналась. Нас не викликають, нічого не повідомляють, чи планують якісь слідчі дії за нашої участі, – додає Олег Гуріч.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua


Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »