Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Країни Шенгену посилили вимоги до українців для отримання віз

Країни Шенгену посилили вимоги до українців для отримання віз

on Лип 22, 2015 in Новини

Країни Шенгену посилили вимоги до українців для отримання віз

З 22 країн, що входять до Шенгенської зони, 16 збільшили кількість відмов у візах українцям.

Частина країн Шенгену істотно знизили частку мультивіз для українців. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на засіданні парламентського комітету з європейської інтеграції, повідомляє Європейська правда.

Міністр визнав: деякі консульства свідомо не дають візи нашим співвітчизникам, навіть коли ті мають на це право. Перелік таких дипустанов Клімкін не уточнив, але запевнив, що МЗС здійснює на них тиск, вимагаючи повернутися до попередньої практики.

Водночас видання Вести повідомляє, що країни Шенгенської зони посилили вимоги до українців, які подають документи на отримання віз. Так, вони почали вимагати документи з так званого необов’язкового списку і перевіряти їхню справжність.

Крім того, записатися в чергу на подання документів на найближчі дати зараз практично неможливо.

Експерти попереджають: через нововведення тепер потрібно планувати поїздку не пізніше, ніж за півтора місяці до передбачуваної дати.

Про те, що окремі країни ЄС перетворюють візи на нездоланний бар’єр, свідчить статистика за минулий рік. З 22 країн, що входять до Шенгенської зони, 16 збільшили кількість відмов у візах українцям у порівнянні з 2013 роком.

Швейцарія і Фінляндія стали відмовляти втричі частіше, Іспанія, Португалія, Греція та Швеція – майже вдвічі. Рекорд встановила Бельгія: показник відмов у 2013 році у цього королівства і так був одним з найбільших – майже 5,5% від загальної кількості звернень, а в минулому році він зріс до 9,5%.

Як повідомляв Корреспондент.net, з 23 червня істотно ускладнилася процедура оформлення для українців документів для туристичної поїздки або виїзду на заробітки до країн ЄС.
Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »