Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Наша перемога в Страсбурзі

Наша перемога в Страсбурзі

on Чер 25, 2015 in Новини

ГУРІЧ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ, КЕРІВНИК ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «ДЕФЕНДО» ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ В СТРАСБУРЗІ!

Нещодавно в Страсбурзі (Франція) пройшов міжнародний конкурс для адвокатів і правозахисників, що являв собою моделювання процесу в ЄСПЛ на основі вигаданої справи про порушення прав і свобод, закріплених у положеннях Європейської конвенції з прав людини або протоколів до неї, у рамках спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення можливостей адвокатів та правозахисників щодо застосування Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Європейської соціальної хартії (переглянутої)», серед країн учасниць, крім України були представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Російської Федерації.

Гуріч Олег Вікторович

Впродовж 15-19 червня в цьому міжнародному конкурсі активну участь приймав адвокат з Києва, ГУРІЧ Олег Вікторович, керівник юридичної компанії «ДЕФЕНДО».

Більш ніж 150 правозахисників та адвокатів приймали участь в даному конкурсі. Право на поїздку до Страсбургу Олег Вікторович виборов як переможець національного етапу змагань.

18 відібраних учасників рішенням організатора були розбиті на шість міжнародних команд для змагання однієї з одною у двох попередніх раундах – від імені заявника і від імені держави. На виступ однієї команди надавалося 20 хвилин, протягом яких «суд» з трьох юристів ЄСПЛ міг задавати питання стосовно фактів справи, скарг та аргументів, і 5 хвилин на репліку.

За підсумками оцінок журі в півфіналі 18 червня, у фінал конкурсу вийшли дві команди, капітаном однієї з них став Олег Гуріч.

Задля перемоги учасники змагань продемонстрували глибоке знання і розуміння Європейської конвенції про захист прав людини, продемонстрували свою кваліфікацію в направленнях: «Право на освіту», «Захист прав інвалідів».

Виступ команд у фіналі оцінювався за трьома головними критеріями: юридичні навички, аргументація і стиль. До уваги також приймалося вміння працювати в команді і адаптувати свій виступ до поточної ситуації в залежності від суддівських питань і аргументації суперника.

У підсумку за кількістю балів переможцем міжнародного конкурсу в рамках спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу «Посилення можливостей адвокатів та правозахисників щодо застосування Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Європейської соціальної хартії (переглянутої)» стала команда, капітаном якої був Гуріч Олег Вікторович.

Фіналісти отримали сертифікати переможців конкурсу та офіційні збірники рішень ЄСПЛ.

Коментар переможця, Гуріча Олега Вікторовича:
Я дуже задоволений тим, що мені довелось усьому світу продемонструвати свою кваліфікацію, а також те що її так гідно оцінили судді. Адже перемогти у такому конкурсі – це велика честь та гарний досвід. Підкреслю, я придбав безцінний досвід представлення справи в Європейському суді з прав людини, я охоче поділюсь отриманим досвідом будь з ким, хто звернеться про допомогу до мене або в юридичну компанію «Дефендо»!
Отож звертайтесь!
Юридична компанія «Дефендо» допоможе будь-кому і не тільки з питань прав людини, а з будь-яких юридичних питань!!!

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »