Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Парламент України скасував ПДВ на підготовлення, виготовлення та розповсюдження вітчизняних книжок

Парламент України скасував ПДВ на підготовлення, виготовлення та розповсюдження вітчизняних книжок

on Лют 18, 2015 in Новини

13 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підготовлення, виготовлення, розповсюдження книжок та періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва)».

Цей законопроект шляхом внесення змін до ст. 197 Податкового кодексу України звільняє від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання (передплати) та доставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування, дизайн та верстка), виготовлення (друк на папері чи запис на електронному носієві), розповсюдження книжок, у тому числі електронного контенту (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва на митній території України.

До вступу в силу цього законопроекту відповідно до пп. 197.1.25 ст. 197 Податкового кодексу України в Україні звільненні від оподаткування ПДВ операції з постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру), учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва, доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України.

Закон направлено на підпис Президенту України.
Незважаючи на те, що відповідно до пп. 4.1.9 п. 4.1 ст. 4 Податкового кодексу України податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року, новий Закон вступить в силу на наступний день після його опублікування.

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »