Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Петро Порошенко підписав Закон про ратифікацію угоди з ЄС щодо участі України в програмі «Горизонт 2020»

Петро Порошенко підписав Закон про ратифікацію угоди з ЄС щодо участі України в програмі «Горизонт 2020»

on Сер 6, 2015 in Новини

Президент Петро Порошенко підписав Закон
«Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Угода була підписана 20 березня 2015 року в Києві. Документом ратифікується набуття Україною статусу асоційованого члена вказаної програми, завдяки чому українські наукові установи і вчені отримають реальні можливості доступу до програми, загальний обсяг фондів якої становить 80 млрд євро.

Реалізація Угоди сприятиме розширенню участі українських науково-дослідних організацій та університетів у сфері європейських наукових досліджень, всебічному розвитку партнерських взаємовідносин між Україною та ЄС.

Глава держави також підписав Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво», Парламент 15 липня проголосував за Закон №602-VIII.

Угода була підписана 3 березня 2015 року в Брюсселі. Документом забезпечуватиметься створення належних умов для ефективного використання науково-технічного потенціалу та захисту прав інтелектуальної власності.

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »