Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Порошенко підписав указ про Конституційну комісію

Порошенко підписав указ про Конституційну комісію

on Бер 3, 2015 in Новини


Share
Як зазначається в указі, депутатські фракції, групи у Верховній Раді, Кабінет міністрів, Верховний і вищі спеціалізовані суди, Рада суддів, асоціація органів місцевого самоврядування, Національна академія наук України, Нацакадемія правових наук, вищі юридичні навчальні заклади і наукові установи, правничі громадські об’єднання, відповідні міжнародні організації мають до 12 березня подати пропозиції щодо кандидатур, які представлятимуть їх у Конституційній комісії.

За повідомленням, комісія створюється для напрацювання узгоджених пропозицій із вдосконалення Конституції України з урахуванням сучасних викликів і потреб суспільства. Передбачається, що до цієї роботи будуть залучені представники різних політичних сил, громадськості, вітчизняних і міжнародних експертів, йдеться в документі.

Початок конституційної реформи президент назвав тривалим, важливим та необхідним процесом. «Маємо зберегти цілісність, соборність України. Ніякого шансу не залишити тим, хто прагнув так званої федералізації, а насправді – розколу України», – наголосив він.

Як йдеться в указі, який набуває чинності з дня його опублікування, засідання комісії проводитимуться за потребою, але не рідше одного разу на два місяці. Рішення ухвалюються більшістю голосів присутніх на засіданнях членів комісії відкритим голосуванням. Всі напрацювання будуть реалізовуватися через видання актів президента України, внесенням на розгляд Верховної Ради відповідних законопроектів.

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »