Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Президент дав старт патрульній поліції в Одесі: Нова поліція в Україні є символом революційних реформ

Президент дав старт патрульній поліції в Одесі: Нова поліція в Україні є символом революційних реформ

on Сер 25, 2015 in Новини

Президент дав старт патрульній поліції в Одесі

Глава держави в Одесі взяв участь в урочистій церемонії складання військової присяги батальйонами патрульної поліції.

Вітаючи присутніх на урочистій церемонії, Президент привітав Одесу із днем народження патрульної поліції міста. «Це не просто якийсь черговий підрозділ. Це – нова сторінка історії України. Чиста, чесна, патріотична, одеська і українська поліція продемонструють найкращі якості, і справа не лише в новій формі – в новій підготовці, в новому керівництві і в новому Законі, який нещодавно був проголосований і мною підписаний», – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави особливо зауважив, що для ефективного виконання функцій новою поліцією потрібно ключове – довіра людей. «Я впевнений, що одеська поліція повторить успіх своїх київських побратимів, де поліція була запущена трохи більше місяця тому, і вже сьогодні вісімдесят відсотків киян твердо довіряють поліцейському в новій формі. Вони знають, що в поліцейського вони знайдуть захист, допомогу, підтримку, Закон і Конституцію. Впевнений в тому, що ця саме доля чекає і одеську поліцію», – наголосив Президент.

Звертаючись до нових поліцейських, Глава держави зазначив: «Вірю, ви не осоромите високе звання українського поліцейського. Адже довіра, яку отримали ваші колеги у Києві, – це найбільший скарб, який важко зібрати і так легко втратити».

Звертаючись до одеситів, Глава держави висловив впевненість в тому, що довіра жителів міста буде великою підтримкою. «Бо, врешті решт, поліція – це сервіс, послуга, яку держава надає громадянам. Київ вже показав, що ми почали змінюватись, і реформа йде. Впевнений, що ця реформа буде тріумфально продовжена в Одесі», – заявив Петро Порошенко.

Повідомивши про свій візит напередодні до Німеччини і зустріч із Канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом, Президент зазначив: «Ключове завдання полягає в тому, щоб пришвидшити реформи і забезпечити швидку інтеграцію України до Європейського Союзу». «Впевнений в тому, що ми найближчим часом зможемо відзвітувати про проведення реформи і отримати перспективу безвізового режиму. Ми – європейська країна, і поліція є ключовим атрибутом європейської країни», – сказав Петро Порошенко.

«Впевнений в тому, що за декілька місяців нам вдасться побудувати не лише патрульні поліцію, а всі сфери правоохоронців», – сказав Президент, висловивши подяку за це Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, Першому заступнику Міністра Екі Згуладзе-Глуксманн.

«Сьогодні Одеса є форпостом реформ, які реалізує Глава Одеської обласної державної адміністрації, екс-президент Грузії, надійний мій товариш Махеіл Саакашвілі», – зазначив Президент. Глава держави висловив задоволення тим, що залучив до реформ, надав українське громадянство висококласним фахівцям з багатьох країн світу.

Нова поліція в Україні є символом революційних реформаторських змін, наголосив Петро Порошенко. «Успіх поліції, успіх в побудові армії, успіх наших дипломатів, які допомогли мені створити потужну світову коаліцію на підтримку України, на захист нашого суверенітету, територіальної цілісності і незалежності є твердим гарантом того, що все у нас буде добре і все у нас вийде», – заявив Президент.

Глава держави зауважив, що київська поліція зарекомендувала себе непідкупністю і принциповістю. «Кажуть, її жертвами стали народні депутати, місцеві чиновники, але виграв від цього Український народ, і впевнений в тому, що сьогодні ця доля чекає Одесу», – сказав він.

Звертаючись до нових патрульних, Президент зазначив: «Дякуючи підтримці всього українського суспільства та наших
зарубіжних партнерів, ви добре навчені, оснащені технічно, маєте чітко визначені обов’язки та права. Своє право гідно представляти поліцейського Одеси ви вибороли у непростій боротьбі: на одне мiсце претендувало 12 осiб». Через щільний професійний відбір пройшов і начальник управління патрульної служби у місті Одесі Богдан Федун. «Це – поліцейський, який був командиром батальйону в Києві, а зараз стоїть перед вами. На вас, Богдане, як і на весь колектив, покладена величезна відповідальність – не втратити, а ще більше зміцнити довіру жителів, яку ви маєте на старті», – сказав Президент.

Президент наголосив, що, крім злочинності, найважчий ворог, якого нові поліцейські зобов’язані побороти, – це хабар. «Вам, шановні поліцейські, будуть пропонувати, там само, як це робиться в Києві, вас будуть спокушувати, вам будуть давати інколи більше, ніж ви зможете заробити за місяць. Але якщо ви візьмете один раз – ви втратите самоповагу і повагу до вас назавжди», – зазначив Петро Порошенко.

Президент побажав новим поліцейським успіхів у нелегкій та відповідальній службі задля захисту життя, здоров’я і законних інтересів людини.

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »