Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Президент підписав ряд законів, ухвалених парламентом 15 січня

on Лют 2, 2015 in Новини

Як повідомляє прес-служба президента, підписано, зокрема, закон № 123-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” щодо розкриття інформації.

Цим документом встановлюється, що “фінансові установи, нагляд за діяльністю яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зобов’язані розкривати інформацію про себе та фінансові послуги, які вони надають. Відповідні дані вони повинні розміщувати на безоплатній основі в єдиної загальнодоступної інформаційної базі даних Нацкомфінпослуг і на власних веб-сайтах”.

Порошенко також підписав закон №126-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів”, який розроблено з метою дерегуляції, розвитку підприємництва та реформування надання адміністративних послуг.

Повідомляється також, що підписано закон №118-VIII “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність до норм чинного законодавства”. Ці зміни стосуються питань місцевих бюджетів.

“Закон обумовлений необхідністю приведення окремих положень Бюджетного кодексу у відповідність до норм Податкового кодексу та закону “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, – йдеться у повідомленні.

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »