Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Президент підписав Указ про впровадження технології зв’язку 4G!

Президент підписав Указ про впровадження технології зв’язку 4G!

on Лип 24, 2015 in Новини

Президент України Петро Порошенко підписав Указ
«Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління»

Згідно з Указом №445/2015 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління», Кабінету Міністрів України доручено розробити за участю Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, інших заінтересованих державних органів та затвердити план заходів на 2015-2017 роки щодо впровадження в Україні у 2017 році системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, коментуючи цей Указ на брифінгу, нагадав про успіх тендеру на ліцензії на зв’язок 3G, який дозволив залучити до бюджету 11 млрд гривень. «Це був один з найпрозоріших конкурсів, що підтвердили міжнародні експерти. Більшість людей у Києві і багатьох містах вже мають нагоду користуватись цією послугою, яка блокувалася через монопольну позицію однієї з компаній на ринку України», – відзначив Дмитро Шимків.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животівський повідомив, що зараз проводиться аудит радіочастотного ресурсу, за підсумками якого за участі міжнародних експертів буде розроблено «дорожню карту» з використання нових технологій. 8 операторів висловили готовність брати участь у фінансуванні та підготовці впровадження нової технології.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України
Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »