Регистрация предприятий, ООО, СПД, ЧП, фирм, адвокат – Киев, т. +38 067 232 42 70

Президент затвердив Закон про удосконалення механізму соціального захисту військових під час особливого періоду

Президент затвердив Закон про удосконалення механізму соціального захисту військових під час особливого періоду

Июн 9, 2015 в Новости


Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду». Верховна Рада ухвалила Закон №433-VIII 14 травня.

Документом уточнюються умови щодо збереження за працівниками місця роботи, посади та виплати їм компенсації середнього заробітку.

Законом також запроваджується надання відстрочки від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності педагогічних працівників призовного віку з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови повного навантаження на займаній посаді, – на весь період їх роботи за спеціальністю незалежно від місця роботи (на даний час право на таку відстрочку надано педагогічним працівникам на період їх роботи за спеціальністю лише у сільській місцевості).

Крім того, у Законі «Про військовий обов’язок і військову службу» закріплюються встановлені іншими законодавчими актами гарантії для громадян України, які призвані на військову службу.
Share

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *