Регистрация предприятий, ООО, СПД, ЧП, фирм, адвокат – Киев, т. +38 067 232 42 70

В Україні пиво прирівняли до горілки і коньяку

В Україні пиво прирівняли до горілки і коньяку

Июл 1, 2015 в Новости

В Україні пиво прирівняли до горілки і коньяку

В Україні сьогодні, 1 липня 2015 року, пиво прирівнюється до алкогольних напоїв. Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу (№71-VІІІ від 28 грудня 2014), опублікованому в газеті Голос України 31 грудня. Раніше пиво відносилося до слабоалкогольних напоїв.

Так, з 1 липня до алкогольних напоїв належать продукти, отримані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5% (а не 1,2%, як раніше) об’ємних одиниць, а також з вмістом спирту етилового 8,5% об’ємних одиниць і більше.

Крім того, слабоалкогольними напоями, виноградними винами, вермутами й іншими збродженими напоями (наприклад, сидр, перрі) будуть вважатися алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 0,5%, а не 1,2%, як було раніше.

Відповідно до закону, з 1 липня суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю пивом, повинні будуть отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями. Декларація акцизного податку подається до територіальних підрозділів Державної фіскальної служби за місцем здійснення торговельної діяльності.

Акцизний податок сплачується у розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями тепер додатково доведеться вказати адресу місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що перебувають у місці торгівлі, а також інформацію про них.


Share

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *