Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/defendo/data/www/law.defendo.com.ua/wp-content/uploads/et_temp/1659314-54476_1280x420.jpg) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/defendo.com.ua/:/tmp/) in /var/www/vhosts/defendo.com.ua/defendo.com.ua/public/wp-content/themes/Foxy/epanel/custom_functions.php on line 848
В Україні подорожчає домашній телефонний зв’язок

В Україні подорожчає домашній телефонний зв’язок

on Лип 28, 2015 in Новини

Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації ухвалила рішення ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ФІКСОВАНИЙ МІСЦЕВИЙ ЗВ’ЯЗОК НА 17,5%

Рішення спрямовується на реєстрацію до Мін’юсту, після чого набуде чинності.

У ході засідання Укртелеком звернувся в комісію і запропонував підвищити регульований тариф в середньому на 25%. Компанія обґрунтувала це збільшенням собівартості надання послуг.

У результаті консультацій з регулятором та іншими зацікавленими сторонами було прийнято рішення змінити тариф на менший відсоток.

За словами глави НКРСІ Олександра Животовського, зокрема не було враховано пропозицію Укртелекому коригувати тарифи з урахуванням зменшення абонентської бази – чим менше задіяних ліній, тим більший тариф.

Укртелеком є ​​основним гравцем на ринку фіксованого місцевого зв’язку.
Компанія контролює на ньому близько 78% і обслуговує близько 7,5 млн абонентів.

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »