Реєстрація підприємств, ТОВ, СПД, ПП, фірм, адвокат – Київ, т. +38 067 232 42 70

Внесені зміни до статті 23 Закону України «Про міліцію» щодо виплати одноразової грошової допомоги.

Внесені зміни до статті 23 Закону України «Про міліцію» щодо виплати одноразової грошової допомоги.

on Бер 11, 2015 in Новини


Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до статті 23 Закону «Про міліцію» щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівників міліції.

Закон № 208-VIII спрямований на посилення соціального захисту працівників міліції, які боронять територіальну цілісність держави, ризикуючи життям.

Документом встановлюється єдиний підхід до виплати одноразової грошової допомоги правоохоронцям у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи встановлення інвалідності на рівні з військовослужбовцями Збройних Сил, інших силових відомств.

Документом вносяться зміни до Закону України «Про міліцію» і встановлюється одноразова грошова допомога для членів сімей, батьків та утриманців працівників міліції у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб у разі їх загибелі під час виконання службових обов’язків. У випадку отримання поранення, яке призвело до встановлення інвалідності, а також інвалідності, що настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, працівники міліції отримуватимуть допомогу у розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму у разі встановлення інвалідності I групи, 200-кратного при отриманні II групи, 150-кратного – у разі встановлення інвалідності III групи.

У випадку часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності розмір допомоги становитиме від 20-кратного до 100-кратного прожиткового мінімуму.

Share

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »